Zamknij
1
ORŁY Edukacji
Live chat
1
Dalej
Dalej
Dalej
Dalej
Zamknij
Zamknij
Strona główna
Laureaci
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Lista miejscowości
Kontakt
Zasady
Regulamin
Zgłoś się
Inne branże
Orły Sportu
Orly
Orły BHP
Orły Branży Budowlanej
Orły Branży Ślubnej
Orły Cukiernictwa
Orły Czystości
Orły Edukacji
Orły Elektryki
Orły Farmacji
Orły Fryzjerstwa
Orły Gastronomii
Orły Handlu
Orły Hurtownictwa
Orły Hydrauliki
Orły Instalatorstwa
Orły Jubilerstwa
Orły Kosmetyki
Orły Krawiectwa
Orły Księgarstwa
Orły Kształcenia
Orły Łazienek
Orły Meblarstwa
Orły Medycyny
Orły Motoryzacji
Orły Nieruchomości
Orły Ochrony
Orły Ogrodnictwa
Orły Okien i Drzwi
Orly GSM
Orły Branży Dziecięcej
Orły Branży Funeralnej
Orły E-Handlu
Orły Edukacji
Orły Gastronomii
Orły Kosmetyki
Orły Krawiectwa
Orły Meblarstwa
Orły Mody
Orły Szewstwa
Orły Łazienek
Orły Oświetlenia
Orły Piekarnictwa
Orły Poligrafii
Orły RTV AGD
Orły Recyklingu
Orły Rozrywki
Orły Stolarstwa
Orły Stomatologii
Orły Szewstwa
Orły Szklarstwa
Orły Tapicerstwa
Orły Tłumaczeń
Orły Transportu
Orły Turystyki
Orły Ubezpieczeń
Orły Zegarmistrzostwa
Orły Administracji
Orły Branży Rowerowej
Orły Florystyki
Orły Fotografii
Orły Kamieniarstwa
Orły Nauki Jazdy
Orły Optyki
Orły Prawa
Orły Rachunkowości
Orły Weterynarii
BULGARIA
CZECH REPUBLIC
GREECE
HUNGARY
ITALY
ROMANIA
SLOVAKIA
Logout
Login via facebook
Szkoły, Przedszkola - Słupsk
oraz inne firmy z branży nagrodzone przez Orły
Miasto
Powiat
Szukaj
Orły Edukacji
Szkoły, Przedszkola - Słupsk
Laureaci
2021
2019
2020
2022
2023
2024
I
Miejsce
ZSI Słupsk
9.7
II
Miejsce
Przedszkole Miejskie Integracyjne nr 8 ,,Zamek Skarbów" w Słupsku
9.6
III
Miejsce
Perfect Studio. Nauczanie jęz. angielskiego
9.5
Laureaci
Wojewódzki Zespół Szkół Policealnych W Słupsku
8.9
Laureaci
Zespół Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Słupsku
8.2
Laureaci
Trele Morele
8.7
Laureaci
Niepubliczne Gimnazjum w Słupsku
8.3
Laureaci
Prywatne Przedszkole Parkowe nr 2
9.5
Laureaci
Colours of Australia
8.7
Laureaci
Zespół Szkół Budowlanych i Kształcenia Ustawicznego w Słupsku
9.1
Laureaci
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Polonii w Słupsku
8.2
Laureaci
Żłobek Niepubliczny "Biedroneczka"
8.7
Laureaci
Szkoła Języków Obcych GLOBO, Biuro Tłumaczeń GLOBO
8.4
Laureaci
Zasadnicza Szkoła Zawodowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 3
9.3
Laureaci
Przedszkole Miejskie Integracyjne nr 32 Tęczowa Dolina w Słupsku
8.2
Laureaci
Angielski Helen Doron Rumia
8.8
Laureaci
Centrum Językowe OXFORD Słupsk
9.4
Laureaci
K2 Kamil Kurdej Szkoła Pływania
9.4
Laureaci
Sandra Inga Siadlak Trening Językowy
8.7
Laureaci
Bajkowe Przedszkole
8.6
Laureaci
Przedszkole Muzyczne do Re Mi
8.2
Laureaci
Centrum Edukacyjne Technik
8
Laureaci
Edulandia Żłobek Przedszkole Zerówka
8.6
Laureaci
Zespół Szkół Mechanicznych i Logistycznych im. Tadeusza Tańskiego
8.1
Laureaci
Fast Way English School Słupsk
8.6
Laureaci
Zespół Żłobków Miejskich w Słupsku Żłobek nr 1
8.4
Laureaci
Edulandia Żłobek Przedszkole Zerówka
8.6
Laureaci
Liceum Ogólnokształcące im. Wacława Sierpińskiego
8.1
Laureaci
Yamaha Szkoła Muzyczna Słupsk
8.9
Laureaci
Szkoła Podstawowa nr 8 w Słupsku
8.4
Laureaci
Progress English and Spanish Language School
8.7
Laureaci
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Słupsku
8.5
Laureaci
Szkola Policji W Slupsku
8.8
Laureaci
Arka. Gimnazjum Niepubliczne
8.5