
PAM - Wydział Nauk Społecznych i Medycznych w Nowym Tomyślu stanowi jednostkę edukacyjną, która oferuje rozbudowany wachlarz form kształcenia w zakresie nauk społecznych oraz medycznych, odgrywając istotną rolę na mapie akademickiej regionu. Placówka mieści się w Nowym Tomyślu i umożliwia zdobycie wykształcenia wyższego na wysokim poziomie.
Uczelnia prowadzi studia licencjackie na kierunkach takich jak Pedagogika oraz Administracja, a programy nauczania mają charakter praktyczny, co pozwala studentom rozwijać umiejętności wymagane przez współczesny rynek pracy oraz przygotować się do przyszłych obowiązków zawodowych. Oferta placówki obejmuje także liczne studia podyplomowe, m.in. w obszarach Edukacji przedszkolnej, Edukacji wczesnoszkolnej, Logopedii, Pedagogiki korekcyjnej, Zarządzania oświatą, przygotowania dla inspektorów ochrony danych osobowych oraz doradztwa personalno-zawodowego dla nauczycieli i przygotowania pedagogicznego do pracy nauczycielskiej.
Misja instytucji skupia się na wspieraniu rozwoju ludzi na każdym etapie życia oraz efektywnym rozwiązywaniu różnorodnych problemów społecznych i wychowawczych. Placówka przygotowuje specjalistów do profesjonalnego wpływania na kształt postaw i pracy w systemie edukacyjnym i administracji, łącząc wiedzę teoretyczną z praktyką.
| Strona internetowa | Ilość ocen | Ocena |
|---|---|---|
| 21 | 4.6 / 5 | |
| 7 | 5.0 / 5 |